Hakkımızda

Covid-19 salgını nedeniyle değişen tatil standartlarına uygun olarak, Ergül Motel’in uzun yıllara dayanan tecrübesiyle hizmete açılan by Ergül Glamping, Assos yolu Ahmetçe Koyu sahil yol sapağında, arkanızda Kazdağları önünüzde masmavi denize sıfır konumu ve ağaçlar altında kendine ait plajıyla, doğa ve denize doyacağınız bir tatil imkanı sağlar.

Bir yandan kamp yaparken bir yandan da konfor ve teknolojiden uzaklaştırmayan bir tatil tarzı anlamına gelen ‘Glamping’ konseptinde, 2, 3 ve 4 kişilik lüks çadırlarda kahvaltı dahil konaklama, palmiyelerin altında çim kaplı şezlong alanı, by Ergül Glamping’e ait sahil ve iskele, restoran & bar servisi mevcuttur. Tüm çadırlarımızda; mini bar, klima, balkon, kablosuz internet, saç kurutma makinesi, wc-banyo, duş bulunmaktadır. Ayrıca çamaşır hizmeti de verilmektedir.

Merkezi konumu ile çevrede gezilecek ve görülecek yerlere yakındır. By Ergül Glamping, Covid önlemleri dahilinde tüm tedbirler alınmış, kalabalıktan uzak, doğa ve denizle iç içe konforlu bir tatil imkanı sunar.